"Gniew bogów" - parę słów po Turnieju Mordheim :)

W imieniu własnym i całego klubu Dębowa Tarcza chciałbym serdecznie podziękować najważniejszym ludziom, bez których nie byłoby tego turnieju - graczom. To dzięki Wam atmosfera turniejów pozostaje tak sympatyczna. Choć skład na każdym turnieju jest nieco inny (wiadomo, czasem ktoś nie może przyjść, za to przyjdzie ktoś inny), to zawsze jednak w większości przychodzą ludzie nastawieni do gry pozytywnie, bez zbędnych ciśnień i chcący przede wszystkim pobawić się żołnierzykami w miłym gronie, a nie walczyć o złote gacie. Cieszę się, że i tym razem obyło się bez problemów i spięć między graczami i mam nadzieję, że zarówno wczorajsze bitwy, jak i nagrody zachęciły Was do udziału w kolejnych turniejach, które - mam nadzieję - wciąż będą się w Warszawie odbywać.

Dziękuję również za wsparcie organizacyjne - noszenie kartonów z makietami, blatów, pomoc w rozstawianiu makiet i sprzątaniu po turnieju. Bez tego nie dalibyśmy sobie rady. Dziękuję także za wyrozumiałość we wszystkich sprawach, które potoczyły się nie do końca zgodnie z naszą wolą ;) takich jak tajemnicze zniknięcie blatów z kanciapy, trudności związane z łączeniem sędziowania z graniem itp. Mam nadzieję, że mimo wszystko spełniliśmy Wasze oczekiwania i że kolejny turniej będzie jeszcze lepszy od tego.

Do zobaczenia następnym razem!

Tomek "Kapitan Hak", Natalia "Skavenblight" wraz z całą załogą klubu Dębowa Tarcza


P.S. Zapraszam również do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.

 

Raz jeszcze specjalne podziękowania dla sponsorów, którzy niezwykle hojnie wsparli nasz turniej, i dzięki którym nikt nie wyszedł z naszej imprezy z pustymi rękami!

 

alt

alt

alt

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 152 gości 

Logowanie