Relacje z turniejów

Gniew Bogów 2012 - relacja Dwalthrima

Od ostatniego turnieju minęło pół roku z małym haczykiem i w sumie organizacja drugiego turnamentu w tym samym roku wyszła nam przypadkiem gdy okazało się  że większość z nas nie będzie mogła pojechać na Mad Days do Lublina. Pomysł wypłynął w trakcie, któregoś wtorkowego grania, a reszta poszła już z górki...
Add a comment

Więcej…

Turniej Mordheim "Gniew Bogów" w Warszawie - relacja Skavenblight

W minioną niedzielę mieliśmy okazję zorganizować i brać udział w turnieju Mordheim w Warszawie. Już drugi raz w tym roku spotkaliśmy się w lokalnym, ale całkiem licznym gronie, aby pograć w system powszechnie uznany za wymarły ;) Na szczęście frekwencja i zabawa na turniejach skutecznie przeczy temu poglądowi. Mordheim żyje i ma się dobrze, przynajmniej u nas. Zapraszam do przeczytania kilku poturniejowych wrażeń z punktu widzenia zarówno organizatora, jak i uczestnika.
Add a comment

Więcej…

Magiczny Sztorm 2012 - relacja Dwalthrima

Do organizacji turnieju w stolicy przymierzaliśmy się od dłuższego już czasu. Dzięki wspólnemu wysiłkowi stałych bywalców SDK-u udało się nam przeprowadzić bardzo udany turniej, obfitujący w zaskakujące wyniki na stołach oraz przeróżne zabawne sytuacje i teksty około turniejowe. Suma summarum z szesnastu zdeklarowanych uczestników stawiło się nas na Starym Mieście dziesięciu. Niby z frekwencją nie było szału, ale dzięki temu raz, że właściwie nie było dwóch takich samych band (za wyjątkiem skavenów), a dwa że na stołach było naprawdę gęsto jeśli chodzi o makiety. Suto zastawione blaty sprawiły, ze rozgrywki przypominały trochę kołchozową grę z przyjaciółmi i dzięki temu m.in. rywalizacja przebiegała w bardzo sympatycznej i familijnej atmosferze.
Mało tego okazało się, że turniej wypadł równo w rocznicę gdy pięć lat temu jeszcze za czasów prosperity forum na Nowej Gildii skrzyknęliśmy się na pierwsze zapoznawcze piwko coby skonsolidować środowisko warszawskich i okolicznych graczy! Przedziwny zbieg okoliczności pokazujący, że Mordheim w stolicy ma się naprawdę dobrze,  a gracze starają się wspierać system i "scenę" na każdym kroku. Chciałbym wam wszystkim podziękować za te pięć lat i przybić wirtualną oraz przysłowiową "piątkę" :) .
Po tych paru słowach wstępu zapraszam wszystkich do zapoznania się z moją relacją, z punktu widzenia dowódcy najemników z Miasta Białego Wilka.
Add a comment

Więcej…

Magiczny Sztorm - relacja na żywo (31.03.2012)

Mam przyjemność, chyba po raz pierwszy w historii turniejów Mordheim ;), poprowadzić relację na żywo z imprezy na łamach naszej klubowej strony internetowej.
 
Zapraszam do lektury i śledzenia przebiegu imprezy!
Add a comment

Więcej…

Turniej Mordheim na Mad Days 2011 - Relacja!

Dawno temu opadł już bitewny pył po ostatnim większym turnieju Mordheim (Jubileuszowym w ramach "Pomarańczowej Twierdzy" w 2009 r.) i w którymś momencie wydawało się, że epoka turniejowa dobiegła już nieodwołalnie końca (wiadomo, od premiery gry minęło już prawie 11 lat; coraz mniej chętnych zarówno do gry, jak i - tym bardziej - organizacji). Tak było do momentu, kiedy mniej więcej na początku września  do mnie i Skavenblight zwrócił się Oskar "Rakso the Slayer" z propozycją, byśmy zorganizowali turniej na Mad Days - poświęconej bitewniakom imprezie powiązanej z Falkonem.
Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 536 gości 

Logowanie