Relacje z turniejów

Subiektywna relacja z turnieju Mordheim "Ryby i inne zjawiska pogodowe" (31.05.2015) - okiem gracza

Udało mi się wybrać na pierwszy od ponad roku turniej Mordheim! No, nie odbywało się ich w tym czasie tak wiele. Niedawno był jakiś turniej-widmo (w sensie, że mało rozpropagowany – myślę, że jednak się odbył) w Krakowie, ale niestety nikt ze znanych mi osób tam się nie wybrał, więc nie wiem, jak było. Lublin dawno już niczego nie organizował. Zgierz w tym roku każe nam czekać, ale mam nadzieję, że się doczekamy. Nam też dużo czasu zajęło zorganizowanie kolejnego turnieju – ponad półtora roku. Za jakiegoś wielkiego organizatora się nie uważam. Pisałam wstawki fabularne i scenariusze (ale nie tę drugą, kompromisową wersję ;)). Poza tym udałam się tam jako zwykły gracz z nową bandą Sióstr Sigmara.
Add a comment

Więcej…

Turniej Mordheim "Korona Władzy", Zgierz, 26.04.2014 - krótka relacja

W dniu 26 kwietnia 2014 r. w Zgierzu, w ramach Zjazdu "Magii i Miecza" 'Gamekeeper' odbył się turniej Mordheim "Korona Władzy". Jako jeden z uczestników i przedstawiciel ekipy klubu Dębowa Tarcza, która wzięła udział w tym turnieju, chciałbym podzielić się z Wami krótką relacją z tego wydarzenia :).
Add a comment

Więcej…

"Na beczce prochu!" (06.10.2013, Warszawa) - relacja Dwalthrima

Tak się jakoś złożyło, iż znowu jako pierwszy zawitałem przed turniejem pod SDKowymi wrotami, aby pomóc w ogarnianiu przedturniejowego rozgardiaszu.

Oczekiwanie na wszystkich uczestników, zeszło zbierającemu się towarzystwu na pogawędkach z dawno niewidzianymi graczami oraz tymi całkiem "świeżymi" na scenie turniejowej. Muszę natomiast przyznać, iż całe zamieszanie przedturniejowe z rozstawianiem makiet i stołów oraz ich numeracją, itp. czynnościami, wychodzi nam coraz sprawniej. Jeśli zatem było jakieś opóźnienie, to minimalne.

Frekwencja, pomimo buńczucznych zapowiedzi na forum oraz poza nim, zapowiadała się iście rekordowo i nawet zaczynaliśmy powoli z Kpt.Hakiem kombinować, skąd zorganizować dodatkowe stoły i jak to ogarnąć logistycznie. Kombinacje te okazały się zbyteczne, gdyż jesienne przeziębienia oraz zdarzenia losowe zweryfikowały nam listę uczestników do czternastu osób. Dla mnie to był jeden z dziwniejszych jeśli nie najdziwniejszy turniej w całej mojej mordheimowej karierze,ale o tym za chwilę...

Add a comment

Więcej…

Zapis przebiegu Turnieju Mordheim "Na beczce prochu!" (06.10.2013, Warszawa)

W niniejszym poście przedstawiamy zapis przebiegu turnieju Mordheim "Na beczce prochu!", który odbył się dnia 6 października 2013 r. w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie.
Kolejno przedstawiamy listę graczy, którzy ostatecznie wzięli udział w imprezie, zapisy par turniejowych oraz rankingi po poszczególnych bitwach ułożone zgodnie z ilością Dużych Punktów. Jednym słowem: turniej w liczbach!
Obszerniejsza relacja poturniejowa już wkrótce!
Add a comment

Więcej…

Krótka relacja z turnieju Mordheim w Zgierzu - 15.06.2013 r.

Dnia 15 czerwca 2013 r. w Zgierzu odbył się turniej Mordheim zorganizowany przez lokalne środowisko graczy w osobach Fleo i Mortaia. Jako że miałem przyjemność w nim uczestniczyć (wraz z pięcioosobową klubową delegacją) przedstawiam parę słów relacji poturniejowej z mojej strony.
Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

Logowanie