Makiety z SDK - "chińska chatka"

Ta makieta różni się nieco stylem od poprzednich dwóch, dlatego wylądowała tu oddzielnie. Zbudował ją również Vercy, została mu gdzieś w warsztacie niedokończona i przyniósł do klubu przy okazji tamtych chatek. Nazwałam ją "chińską chatką" z powodu dachu. Domek wygląda może troszkę absurdalnie... zwłaszcza jeśli chodzi o proporcje. Nadaje się dla średniej wielkości krasnoluda. No, ale mieszkańcy Cathayu nie są przecież wysocy ;) Myślę, że mimo nieco zabawnego wyglądu makieta jest zrobiona trwale i porządnie, więc w klubie będzie długo służyć.   
 
Zaczynając od góry - dach jest z tektury falistej, ale usztywniłam go kilka razy wodą z wikolem. W jednym miejscu niestety się trochę zapadł, ale dziura w dachu raczej się zdarza w rejonach często atakowanych przez różne kataklizmy i Chaos. Ściany nie były zmieniane poza tym, że wycięłam okna i zrobiłam obramowanie oraz parapety. Dom bez żadnych okien wyglądałby trochę dziwnie. Wycięcie nie było problemem, bo budulcem jest znana i lubiana przez wszystkich pianka pod panele. 
 
Wykończenie to standard, tak samo jak przy poprzednich chatkach - mech, posypki, trawka i pigmenty (chyba zacznę ich używać częściej do makiet), a na deser kępki dłuższej trawy, bo Tomek z Wacławem zrobili ilość hurtową. Zapraszam do obejrzenia :)

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

Logowanie