"Łącznik" do mordheimowych kładek (do SDKu)

Poszukiwania niedokończonych projektów do mojego posta do V edycji Figurkowego Karnawału Blogowego zaowocowały kilkoma ciekawymi znaleziskami...
 
Jedno z tych znalezisk przykuło moją szczególną uwagę i od razu trafiło na warsztat do wykończenia. Pamiętacie jeszcze kładki do Mordheim, wykonane przez Dwalthrima, a pomalowane przez Skavenblight? Otóż Dwalthrim wykonał jeszcze jeden element z tej serii, który przedstawia coś w rodzaju "łącznika" do kładek przedstawionych w powyżej podlinkowanym poście.
 
Można by się oczywiście zastanowić, kto i w jakim celu budował takie konstrukcje w Mieście Potępionych, ale abstrahując od realiów "fluffowych", zapewniam Was, że tego rodzaju kładki są w rozgrywkach naprawdę przydatnym i grywalnym elementem, wprowadzającym do rozgrywki dosłownie trzeci wymiar. Planujemy zresztą znacznie zwiększyć ich liczbę w klubowych magazynach.
 
Wracając jednak do meritum, z jakichś powodów - obecnie już nie mam pojęcia jakich - ten "łącznik" nie został od razu pomalowany, ale znalazł się na dnie jednego z kartonów z makietami w oczekiwaniu na lepsze czasy. Może przypadek, może jakiś zapomniany obecnie niecny i szpetny (jak wujek Fester) plan, mniejsza o to...
 
Najważniejsze, że zająłem się nim teraz - przyjemna robota na dosłownie jeden, niezbyt długi wieczór, polegająca na poprawieniu podkładu (dosłownie pojedyncze odpryski farby), malowaniu (kamień + drewno), a na deser: nałożeniu "zieleniny" i pigmentów.
 
Tym samym, w najbliższy wtorek kolejny makietowy drobiazg wędruje do klubowych zasobów SDKowych.
 
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 

Logowanie