Raporty bitewne

Raport z kolejnej bitwy Ostlandu

 Czekaliśmy długo, ale doczekaliśmy się wreszcie ponownego spotkania w SDK. Mimo meczu znalazła się garstka ochotników, którzy zechcieli przyjść wczoraj wieczorem i trochę pograć. Było bardzo sympatycznie, choć kameralnie, a mi trafiło się wyjątkowe szczęście w rzutach. Efektem tego było zwycięstwo z Marienburgiem, jakiego jeszcze chyba w życiu nie miałam. A do tego na dobre zakończenie gry ogr ostlandzki został bohaterem... zapraszam do lektury kolejnego raportu. Mam nadzieję, że się spodoba.
Add a comment

Więcej…

Raport z drugiej bitwy kampanii w SDK

Znów z lekkim opóźnieniem, ale wrzucam raport z drugiej bitwy. Tym razem Ostlandczycy mieli trochę więcej szczęścia, albo raczej przeciwnik miał nieco większego pecha i udało im się zwyciężyć, choć nie obyło się bez emocji. Zobaczymy, jak będzie dalej, bo dwie bitwy to jeszcze niewiele (w poprzedniej kampanii rozegraliśmy chyba 11). W każdym razie zapraszam do przeczytania!
Add a comment

Więcej…

Nowa kampania Mordheim w SDK - raport bitewny (z punktu widzenia Ostlandczyków)

Dzisiaj trochę twórczości związanej z nową kampanią, jaką rozpoczęliśmy tydzień temu w SDK. Kampania tym razem została "udziwniona" o zasady poruszania się po mapie i zajmowanie dzielnic. Choć na początku było nam trochę trudno przestawić się na nowe ustalenia (było nas dość sporo, frekwencja niemal turniejowa), jednak udało nam się mimo wszystko rozegrać bitwy. Bitwy były dość zaciekłe, nam trafiła się bitwa multiplayerowa na trzy osoby. Postanowiłam sobie, że w nowej kampanii będę regularnie zapisywać raporty bitewne z punktu widzenia mojej bandy - a gram teraz Ostlandem. Dlatego (lepiej późno niż wcale - jutro kolejna bitwa) napisałam pierwszy raport ze spektakularnej porażki, jaką ponieśli tydzień temu Ostlandczycy. Zapraszam do czytania :)
Add a comment

Więcej…

Relacja z dwunastej bitwy kończącej kampanię noworoczną w SDKu (08.05.2012)[Dwalthrim]

Po odwecie wziętym na Łowcach Czarownic i splądrowaniu leża młodego smoka, „Posłańcy Ulryka" urośli w siłę. Do grona bohaterów dołączył jeden z wojów z Werwolfu, a na miejsce utraconego strzelca z garłaczem zakupiłem dwóch mieczników oraz kolejnego strzelca z długim łukiem. Rozdysponowałem wszystkie „luźne” i nie rozdzielone dotąd sprzęty i czekałem na finał kampanii. Scenariusz „Western Gatehouse” , który zwyczajowo rozgrywamy na koniec i tym razem okazał się nie małym wyzwaniem.
Add a comment

Więcej…

Relacja z dziewiątej bitwy kampanii noworocznej w SDKu (13.03.2012)[Dwalthrim]

Tym razem ponownie przyszło mi grać multipla. Za przeciwników miałem Telchara i jego dobrze mi już znane Siostry Sigmara oraz Nahara z inną, bardziej rozwinięta niż ostatnio rozpiską Piratów. Rozgrywany scenariusz to "Krzyk Banshee", czyli zjawa pilnująca skarbu w domku na środku stołu.
Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Logowanie