Raporty bitewne

Relacje z kampanii BtB (SDK, 26.02.2013)

Tak sie złożyło, iż ostatnimi czasy  okoliczności zewnętrzne uniemożliwiają mi czynny udział w życiu klubowym. Bardzo nad tym ubolewam, brakuje mi cotygodniowego przestawiania figurek,  żartów Pandy i miłego spędzenia czasu wśród znajomych mordek.
Aby choć trochę zagłębić się w życie klubowo-SDKowe, postanowiłem zabawić się w krasnoludzkiego kronikarza i na bazie forumowych wpisów, uczestników obecnej kampanii zamierzam tworzyć zbiorcze raporty bitewne. Mam nadzieję, że na dłuższą metę pomysł wypali.
Tymczasem zapraszam do lektury pierwszej partii  relacji z dalekich rubieży Cathaju:
 
Add a comment

Więcej…

"Horrors of the Underground" - parę słów po kolejnej bitwie w kampanii BTB

Scenariusz Horrors of the Underground - poezja. Od początku czekałam na tę grę. Właściwie kilka lat temu, kiedy wychodziło BtB, to był pierwszy scenariusz, na który zwróciłam uwagę. Strasznie mi się podoba to stopniowe odkrywanie tuneli i te wszystkie niespodzianki. Wreszcie jakiś scenariusz, gdzie nawalanka jest na drugim planie
Add a comment

Więcej…

Krótka relacja z mojej drugiej bitwy w kampanii "Border Town Burning"

Druga moja bitwa w "Border Town Burning", choć pierwsza bandą dedykowaną do tego settingu, już za mną - wrażenia niezmiennie jak najlepsze - rozgrywka jest ciekawa, emocjonująca i więcej w niej niespodziewanych zwrotów akcji niż w tradycyjnym Mordheim. 
 
Poniżej parę słów o moich wrażeniach po pierwszym prowadzeniu bandy Merchant Caravan do boju...
Add a comment

Więcej…

Raport z kolejnej bitwy Ostlandczyków - po wakacyjnej przerwie

Po wakacjach postanowiliśmy pograć trochę w Mordheim przed rozpoczęciem nowej kampanii. W poprzedniej kampanii nie zdążyliśmy zagrać wielu bitew i dlatego stwierdziliśmy, że czas ją dokończyć, albo chociaż pociągnąć jeszcze trochę. Odgrzebałam figurki i rozpiskę i oto jest - banda Ostlandczyków znów w akcji. Wracam tym samym do tradycji pisania raportów bitewnych z perypetii Gerharda Hartmanna i członków jego klanu. Graliśmy scenariusz dający zawsze dużo radości - "Noc Bezgłowego", gdzie bandy spotykają się oko w oko z... Jeźdźcem Bez Głowy. 
Add a comment

Więcej…

Raport bitewny - lekko spóźniony

Ostatnio nie miałam zbyt wiele czasu na dokończenie raportu z poprzedniego tygodnia. Fakt, że spotkanie w tym tygodniu w ogóle się nie odbyło, też nie podziałał na mnie mobilizująco... W końcu jednak udało mi się skończyć raport z bitwy, w której udział wzięły 3 bandy oraz mała grupka piratów po stronie jednej z nich. Brzmi to może jak nierówne szanse, ale zważywszy, że tą bandą był liczący 17 ludzi Marienburg... cóż, nie było innego sposobu, jak zawiązać chwilowy sojusz. Złe wystawienie modeli z mojej strony zapewniło mi zwycięstwo, ale walki nie było wiele - tak to czasem bywa w multiplayerach...
Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Logowanie