Raporty bitewne

Kampania BTB - relacja z trzeciej bitwy (26.11.2013)

W dniu wczorajszym odbyła się trzecia bitwa w klubowej kampanii Border Town Burning. Zdjęcia z potyczki znajdują się w klubowej galerii: http://debowatarcza.vot.pl/spotkania-klubowe/category/161-20131126-staromiejski-dom-kultury, natomiast poniżej przedstawiamy relacje uczestników, zamieszczone na forum Azylium.
Add a comment

Więcej…

Kampania BTB - relacja z drugiej bitwy (19.11.2013)

W dniu wczorajszym odbyła się druga bitwa w klubowej kampanii Border Town Burning. Zdjęcia z potyczki znajdują się w klubowej galerii: http://debowatarcza.vot.pl/spotkania-klubowe/category/155-20131119-staromiejski-dom-kultury, natomiast poniżej przedstawiamy relacje uczestników, zamieszczone na forum Azylium.
Add a comment

Więcej…

Kampania BTB - relacja z pierwszej bitwy (12.11.2013)

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza bitwa w klubowej kampanii Border Town Burning. Zdjęcia z potyczki znajdują się w klubowej galerii: http://debowatarcza.vot.pl/spotkania-klubowe/category/160-20131112-staromiejski-dom-kultury, natomiast poniżej przedstawiamy relacje uczestników, zamieszczone na forum Azylium.
Add a comment

Więcej…

Z cyklu "Makiety z SDK" - Dice Tower

Obecnie nie odnawiamy już tak wielu starych makiet w klubie. Powodów jest kilka - po pierwsze, nie mamy wiele miejsca, a odnowione makiety szkoda upychać byle jak. Po drugie - makiety niszczą się - to jasne - ale w trakcie klubowego grania niszczą się dużo mniej niż podczas turniejów i w transporcie. Mamy zatem "ładne" makiety na co dzień i zapas starych, grywalnych, ale niekoniecznie ładnie odnowionych makiet turniejowych. Być może będziemy je odnawiać w przyszłości, ale na razie nie mamy tego w planach. Jest jednak jeszcze kilka terenów, które czekają na renowację. Jakiś czas temu wzięliśmy Dice Tower zbudowany przez Dwalthrima. To makieta dość nowa, ale Stach poprosił nas o lekki tuning malarski i posypkowy, żeby wieża wyglądała jeszcze lepiej. Swoją funkcję dobrze spełnia - kości ładnie się toczą - a teraz może i wygląd będzie lepszy. 
Add a comment

Więcej…

Relacje z kampanii BtB (SDK, 12.03.2013)

Po małej przerwie, miło mi zaprezentować kolejny zbiór forumowych raportów z przebiegającej właśnie w SDQ kampanii BtB. Zdjęcia dzięki nieodzownemu p.Rybie, któremu pomimo gry udało się cośniecoś popstrykać :)
Zapraszam do lektury:
Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Logowanie