Aktualności

Warsztaty makietowe w SDK - 12.12.2015 r.

Cześć!
 
Zapraszam serdecznie na warsztaty makietowe do Staromiejskiego Domu Kultury w Warszawie, Sala "Klubowa", I. piętro
 
sobota, 12.12.2015 r.
od godz. 10:00 do 14:00 (w razie konieczności dłużej)
 
Tym razem zajmiemy się malowaniem makiet powstałych w trakcie wcześniejszych spotkań. Podstawowe materiały malarskie jak farby akrylowe oraz pędzle będą na miejscu, ale nie bronię przynieść swoich materiałów.
 
W poniższej galerii możecie zobaczyć jakie makiety będziemy malować:
 
Będę wdzięczny za potwierdzenie obecności od osób planujących przybycie.
 
Pozdrawiam i do zobaczenia,
 
Wacław
Add a comment

Zdjęcia z pierwszych sześciu bitew "Letniej Kampanii Mordheim 2015"

Miło nam poinformować, że w galerii na stronie klubowej opublikowane zostały zdjęcia z pierwszych sześciu bitew aktualnie rozgrywanej kampanii Mordheim:

Zapraszamy do oglądania :)!

Add a comment

[Inbox] "Garden Of Morr" (do SDKu)

Rzadko kiedy - właściwie tylko przy "specjalnych" okazjach - decyduję się na publikację na Hakostwie posta zawierającego tzw. "inbox" (dla niewtajemniczonych: swego rodzaju relację z otwarcia zestawu, czy też recenzję produktu, w tym wypadku o tematyce figurkowo-bitewniakowej). Powodem jest z reguły fakt, że w Internecie tego typu recenzji jest do odnalezienia sporo i de facto jest to trochę powielanie tematu.
 
Dzisiaj biorę jednak na warsztat makietę firmy Games Workshop pt. "Garden of Morr" (dalej: GoM), a okazja jest "specjalna" z co najmniej trzech względów.
Add a comment

Więcej…

Diorama krasnoludzka na urodziny dla Pana Ryby!

Wreszcie się udało skończyć ten wielki projekt! Myślałam, że będzie szybciej, ale zawsze wydaje się, że pracy będzie mniej, a wychodzi więcej. Tomka to frustruje, ja już się z tym pogodziłam. Jak sami zobaczycie na zdjęciach, diorama powinna pojawić się tutaj już 8.03... pojawia się 11.04, ale patrząc na to, jak wyglądała u nas końcówka lutego, to i tak dobrze, że w ogóle dokończyliśmy prace :) Kończąc naszą prywatę - przedstawiamy Wam nasze wspólne dzieło, czyli scenkę rodzajową z krasnoludzkiej karczmy. Przygotowaliśmy ją w prezencie dla Wacława, znanego (jako Pan Ryba) z pięknych makiet klubowych (część z nich mieliśmy okazję współtworzyć, choć w niewielkiej tylko części). Wacław kieruje teraz klubem Dębowa Tarcza i 8.03 obchodził urodziny. Nie udało nam się zdążyć z prezentem punktualnie, ale przecież jeszcze przez rok będzie miał 30 lat ;) 
Add a comment

Więcej…

Pinterest "Dębowej Tarczy"

Jakbyście poszukiwali inspiracji do Mordheim (i nie tylko), to zapraszamy na nasz klubowy Pinterest: https://pl.pinterest.com/debowatarcza/. Staramy się cały czas wynajdywać i dodawać nowe prace takich samych zajawkowiczów jak my, których makietami inspirujemy się przy tworzeniu klubowych terenów. Dla niewtajemniczonych Pinterest to taka "wirtualna tablica korkowa", do której możemy przypinać linki (wraz z fotkami), aby nam nie uciekły i nie zaginęły w odmętach internetów. Jak się okazuje, całkiem przydatne narzędzie. Albumy są podzielone na kategorie, więc każdy łatwo znajdzie coś dla siebie.

pinterest pinned dt logo

Add a comment

Legendarni Weterani - konkurs rocznicowy bloga Hakostwo!

Oto obiecana niespodzianka :). Z okazji piątej rocznicy istnienia bloga Hakostwo postanowiliśmy ogłosić mały konkurs. Sam pomysł nie jest nowy, w ostatniej kampanii BTB w klubie mieliśmy zrobić coś podobnego, tylko nie w formie konkursowej. Tak jednak wyszło, że pomysł nie został zrealizowany, a wrócił teraz. Pierwsza notka na blogu została opublikowana dopiero 29.09.2009, ale blog istnieje nieco dłużej - to blog małżeński, więc można założyć, że obchodzi rocznicę wraz z rocznicą naszego ślubu, którą mamy właśnie dzisiaj. To dobry moment, by ogłosić konkurs. Zapraszamy wszystkich do udziału i życzymy dużo weny twórczej :)
Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Logowanie