Aktualności

Ważna informacja - SDK w wakacje

W związku z przeprowadzanym remontem w Staromiejskim Domu Kultury zajęcia odbywają się do 15 lipca 2016 r. Z końcem września prace remontowe mają być zakończone, a budynek ponownie dostępny.
 
Oznacza to, iż w lipcu mamy dostępną salę w następujące dni: 2, 3, 5, 9, 10 oraz 12.
 
Będę informował, kiedy SDK będzie ponownie dostępny po wakacjach.
 
W czerwcu zajęcia odbywają się planowo.
W związku z przeprowadzanym remontem w Staromiejskim Domu Kultury zajęcia odbywają się do 15 lipca 2016 r. Z końcem września prace remontowe mają być zakończone, a budynek ponownie dostępny.

Oznacza to iż w lipcu mamy dostępną salę w następujące dni: 2, 3, 5, 9, 10 oraz 12. Będę informował kiedy SDK będzie ponownie dostępny po wakacjach.
W czerwcu zajęcia odbywają się planowo.
Add a comment

"Dębowa Tarcza" dołącza do "Bitewnych Wrót"

Z przyjemnością informujemy, że strona Klubu Gier BItewnych "Dębowa Tarcza", już od dawna funkcjonująca jako "trochę portal, trochę blog" naszego klubu, dołączyła do internetowego kręgu "Wrota - polska sieć blogów poświęconych grom bitewnym!".
 
Czym są Wrota?
Wrota to pierwsza polska sieć blogów poświęconych grom bitewnym w szerokim rozumieniu tego pojęcia! Nie skupiamy się na żadnym systemie, nie patrzymy, czy blog jest poświęcony projektom malarskim czy recenzjom produktów modelarskich - każdy znajdzie tutaj swoje miejsce!
 
Bitewne Wrota - logo
Add a comment

Kalendarz spotkań - nowe, przydatne narzędzie

Niektórzy już pewnie wiedzą, niektórzy już korzystają, niemniej jednak warto raz jeszcze ogłosić, tym razem oficjalnie, istnienie "Kalendarza Spotkań" Klubu Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza".
 
Kalendarz działa na silniku Google, równolegle do ogłoszeń zamieszczanych na niniejszej stronie, uzupełniając i doprecyzowując ich zakres, np. o konkretne systemy, jakie będą rozgrywane w trakcie danego spotkania.
 
Link do Kalendarza w każdym momencie możecie znaleźć po prawej stronie witryny DT, w ramce z "Ogłoszeniami".
 
calendar
Add a comment

Otwarte warsztaty makietowe w SDK - 9 i 24 kwietnia 2016 r.

Klub Gier Przygodowych "Twierdza" wraz z Klubem Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza" zapraszają na otwarte warsztaty makietowe do Staromiejskiego Domu Kultury.
 
W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w budowaniu oraz wykańczaniu makiet wykorzystywanych w grach bitewnych. Podstawowe materiały modelarskie oraz malarskie zapewnia organizator.
 
Terminy spotkań: 
 
- 9 kwietnia 2016 r. (sobota) w godz. 10.00 - 14.00
- 24 kwietnia 2016 r. (niedziela)  w godz. 12.00 - 16:00
 
Zajęcia bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy wysyłać zgłoszenie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Zapraszamy,
Załoga DT
Warsztaty makietowe w SDK
Add a comment

Otwarte warsztaty makietowe w SDK - 14 i 28 lutego 2016 r.

Klub Gier Przygodowych "Twierdza" wraz z Klubem Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza" zapraszają na otwarte warsztaty makietowe do Staromiejskiego Domu Kultury.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w budowaniu oraz wykańczaniu makiet wykorzystywanych w grach bitewnych. Podstawowe materiały modelarskie oraz malarskie zapewnia organizator.
 
Terminy spotkań: 14 i 28 lutego 2016 r. w godz. 14.00 - 17.00 w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Warsztaty przewidziane dla uczestników w wieku 15 - 115 lat.

Zajęcia bezpłatne.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy wysyłać zgłoszenie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
SDK WARSZTATY
Add a comment

Życzenia Świąteczne od "Dębowej Tarczy"!

 
Radosnych, rodzinnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, pomyślności i wszelkich sukcesów w Nowym Roku 2016 (oraz jeszcze więcej czasu i motywacji na gry bitewne ;))!

Życzy,

Klub Gier Bitewnych "Dębowa Tarcza"

Add a comment

Więcej…

Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 

Logowanie