Narracyjna kampania Mordheim w SDK (2014 r.) - początek

Jeszcze na dobre nie opadł kurz po drugiej kampanii Border Town Burning, a już dniu jutrzejszym w Staromiejskim Domu Kultury startuje kampania kolejna, tym razem organizowana przez Myszora, naszego nowego, pełnego entuzjazmu, klubowego kolegę!

Jak sam tytuł artykułu wskazuje, tym razem akcja kampanii będzie osadzona - tradycyjnie - w obrębie Miasta Potępionych, ale o ile lokalizacja nie jest rewolucyjnym zaskoczeniem, o tyle sposób prowadzenia kampanii - narracyjno-fabularny, z udziałem Mistrza Gry i elementami RPG, będzie całkowicie nowatorski w SDKowym zaciszu.

Wstępne założenia nowej kampanii Myszor przedstawił jakiś czas temu w odrębnym ogłoszeniu - http://debowatarcza.vot.pl/kampanie/mordheim-nowa-kampania-w-sdk.html - od tego czasu wydarzenia potoczyły się dynamicznie, a wręcz błyskawicznie, co wiedzą zwłaszcza osoby odwiedzające regularnie forum Azylium (a w szczególności sekcję mazowiecką tego forum).

Do kampanii wciąż można się przyłączyć - do czego zachęcamy i zapraszamy - a tymczasem podajemy poniżej kilka najważniejszych linków związanych z tym nowym klubowym wydarzeniem:


Osoby zainteresowane udziałem w kampanii zachęcam do kontaktu z Myszorem za pośrednictwem forum Azylium.

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 296 gości 

Logowanie