Kampania Mordheim w settingu "Border Town Burning" - już wkrótce w SDKu!

Mamy przyjemność oznajmić, iż przy odrobinie pomyślnych wiatrów już w najbliższy wtorek, tj. 6 listopada 2012 r., rozpoczniemy w Staromiejskim Domu Kultury nową kampanię Mordheim.
 
Tym razem pożeglujemy na nieznane nam jeszcze wody, a kampania będzie nowatorska i inna niż dotychczasowe - oparta będzie mianowicie na znakomitym suplemencie do naszej ulubionej gry: Border Town Burning.
 
Suplement bez wątpienia zasłużył na dłuższą recencję; w tym miejscu ograniczę się jedynie do napisania, że tym razem akcja gry przeniesie nas na wschód - zapuścimy się aż na bezkresne ziemie za Górami Krańca Świata, poprzez niezbadane stepy, dalekie góry, do południowych krańców Pustkowi Chaosu, a nawet zachodnich rubieży Cathay'u. Do naszej dyspozycji stanie szereg nowych band, najemnych ostrzy; będziemy mogli wybierać spośród kilkunastu nowych scenariuszy i niezliczonych specjalnych zasad dodatkowych. Krótko mówiąc, zapowiada się ciekawie.
 
Gorąco zachęcam do zapoznania się z treścią suplementu oraz do udziału w naszej kampanii. Osobom zainteresowanym polecam rejestrację na forum Azylium i śledzenie tematu poświęconego nadchodzącej przygodzie w settingu BTB, a także ogólnego tematu dotyczącego naszych rozgrywek w SDK.
 
Border Town Burning Logo
 
Border Town Burning Diorama

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Logowanie