Druga Kampania Mordheim w settingu "Border Town Burning" w SDKu!

Z przyjemnością i satysfkacją informuję, że w dniu jutrzejszym startujemy w Staromiejskim Domu Kultury z nową, drugą już w historii naszego klubu, kampanią Mordheim osadzoną w settingu Border Town Burning!
 
Przygotowania do kampanii trwają już od jakiegoś czasu, przede wszystkim w wydzielonym temacie na forum Azylium, jutro natomiast przechodzimy nareszcie od słowa do czynu :).
 
Wszystkim osobom, które zdecydowały się na udział w kampanii (a warto nadmienić, że frekwencja w klubie ostatnio cały czas wzrasta i zaczyna powoli oscylować około liczebności typowo turniejowej), życzę bardzo dobrej zabawy w niesamowitej atmosferze settingu, a niezdecydowanych zapraszam do dołączenia do gry, zaznaczając przy tym, że jest to możliwe w dowolnym momencie kampanii (choć oczywiście: im szybciej, tym lepiej!).
 
Ponadto, w ramach przypomnienia, jak przebiegała poprzednia kampania (oraz w ramach zachęty dla niezdecydowanych ;)) w najbliższym czasie na stronie Dębowej Tarczy przytoczymy w ramach wspomnień garść relacji graczy uczestniczących w pierwszej kampanii BTB klubu DT :).
Border Town Burning - Logo

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Logowanie