Kampanie

Narracyjna kampania Mordheim w SDK (2014 r.) - początek

Jeszcze na dobre nie opadł kurz po drugiej kampanii Border Town Burning, a już dniu jutrzejszym w Staromiejskim Domu Kultury startuje kampania kolejna, tym razem organizowana przez Myszora, naszego nowego, pełnego entuzjazmu, klubowego kolegę!

Jak sam tytuł artykułu wskazuje, tym razem akcja kampanii będzie osadzona - tradycyjnie - w obrębie Miasta Potępionych, ale o ile lokalizacja nie jest rewolucyjnym zaskoczeniem, o tyle sposób prowadzenia kampanii - narracyjno-fabularny, z udziałem Mistrza Gry i elementami RPG, będzie całkowicie nowatorski w SDKowym zaciszu.

Wstępne założenia nowej kampanii Myszor przedstawił jakiś czas temu w odrębnym ogłoszeniu - http://debowatarcza.vot.pl/kampanie/mordheim-nowa-kampania-w-sdk.html - od tego czasu wydarzenia potoczyły się dynamicznie, a wręcz błyskawicznie, co wiedzą zwłaszcza osoby odwiedzające regularnie forum Azylium (a w szczególności sekcję mazowiecką tego forum).

Do kampanii wciąż można się przyłączyć - do czego zachęcamy i zapraszamy - a tymczasem podajemy poniżej kilka najważniejszych linków związanych z tym nowym klubowym wydarzeniem:


Osoby zainteresowane udziałem w kampanii zachęcam do kontaktu z Myszorem za pośrednictwem forum Azylium.

Add a comment

Mordheim - Nowa Kampania w SDK

Wyprodukowałem na dniach taki oto tekst dotyczący mojego pomysłu na poprowadzenie i granie nowej kampanii w klasyczny Mordheim w SDK.

Z góry sorry za ewentualne błędy i powtórzenia. Od pewnego czasu uczę się, że lepiej jest zrobić w miarę dobrze, niż robić doskonale i nigdy nie zrobić...

Proszę o opinie,komentarze i przede wszystkim - o deklaracje chęci uczestnictwa :).

Add a comment

Więcej…

Druga Kampania Mordheim w settingu "Border Town Burning" w SDKu!

Z przyjemnością i satysfkacją informuję, że w dniu jutrzejszym startujemy w Staromiejskim Domu Kultury z nową, drugą już w historii naszego klubu, kampanią Mordheim osadzoną w settingu Border Town Burning!
 
Przygotowania do kampanii trwają już od jakiegoś czasu, przede wszystkim w wydzielonym temacie na forum Azylium, jutro natomiast przechodzimy nareszcie od słowa do czynu :).
 
Wszystkim osobom, które zdecydowały się na udział w kampanii (a warto nadmienić, że frekwencja w klubie ostatnio cały czas wzrasta i zaczyna powoli oscylować około liczebności typowo turniejowej), życzę bardzo dobrej zabawy w niesamowitej atmosferze settingu, a niezdecydowanych zapraszam do dołączenia do gry, zaznaczając przy tym, że jest to możliwe w dowolnym momencie kampanii (choć oczywiście: im szybciej, tym lepiej!).
 
Ponadto, w ramach przypomnienia, jak przebiegała poprzednia kampania (oraz w ramach zachęty dla niezdecydowanych ;)) w najbliższym czasie na stronie Dębowej Tarczy przytoczymy w ramach wspomnień garść relacji graczy uczestniczących w pierwszej kampanii BTB klubu DT :).
Border Town Burning - Logo
Add a comment

Kampania Mordheim w settingu "Border Town Burning" - już wkrótce w SDKu!

Mamy przyjemność oznajmić, iż przy odrobinie pomyślnych wiatrów już w najbliższy wtorek, tj. 6 listopada 2012 r., rozpoczniemy w Staromiejskim Domu Kultury nową kampanię Mordheim.
 
Tym razem pożeglujemy na nieznane nam jeszcze wody, a kampania będzie nowatorska i inna niż dotychczasowe - oparta będzie mianowicie na znakomitym suplemencie do naszej ulubionej gry: Border Town Burning.
Add a comment

Więcej…

Kampania noworoczna Mordheim w Staromiejskim Domu Kultury!

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w kampanii Mordheim, która rozpocznie się w najbliższy wtorek, tj. 3 stycznia 2012 w Staromiejskim Domu Kultury.

Spotkanie rozpoczynamy o godz. 19:00 i gramy do ok. 21:30-22:00.

W kampanii obowiązuje pakiet zasad domowych ("house rules"), jakie od jakiegoś czasu stosujemy w naszych klubowych rozgrywkach. W ciekawy sposób urozmaicają one grę i stwarzają nowe możliwości.

Scenariusz, jaki wybraliśmy na pierwszą grę kampanii to "Happy harpies hunting grounds" (str. 2).

Kolejne bitwy kampanii w następne wtorki - warto jednak przed wizytą w SDKu zajrzeć do klubowego tematu na forum Azylium celem upewnienia się, czy spotkanie się odbędzie, oraz w jakim składzie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Add a comment

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 

Logowanie