Witch Hunterzy na otwarcie Kuźni - Strona 3

Spis treści
Witch Hunterzy na otwarcie Kuźni
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Wszystkie strony

Następny w kolejce był Łowca z garłaczem, po awansie i uzyskaniu skilla weapon expert. Na ten pomysł wpadłem dwa lata temu w trakcie turnieju w Płocku, w trakcie gry z Leszczem, którego Marienburg miał aż trzy blunderbusy. O dziwo  przeżyłem salwę ze wszystkich! Tak zrodziła się idea, którą ostatnio urzeczywistniłem:

 

 

Do zrobienia tego Łowcy użyłem bitsów z "mordheim sprue", od Imperialnego generała, głowy z V.ed Imperium - bodajże kuszników czy innych statetroopsów, oraz granatnika z outridersów jako blunderka. Jedyne z czego nie jestem do końca zadowolony to kapelusz. Szukając bitsów do złożenia tej figórki, znalazłem  ścięty i wydrążony hełm od plastikowego łucznika bretonii. Pomyślałem, że świetnie się nada jako sztyft  pod kapelusz. To był błąd, przez to kapelusz wygląda trochę jak damski i jakby był na czubku głowy tego pana :/. No ale nic to, jak na pierwszy w życiu ulepiec, kapelusz nie wyszedł chyba najtragiczniej, ważne że widać co model sobą prezentuje :). Kapelusze zalecam więc lepić samemu!

Drugą lekcja jaka wyciągnąłem z prac nad tą figórką był  garłacz. O ile przytwierdzenie go na pinach do rączki nie było, aż tak trudne o tyle wyrzeźbienie na nim z dwóch stron komety z podwójnym ogonem juz tak. Zatem doradzam wstawianie tego symbolu Sigmara na bardziej płaskich powierzchniach typu tarcze i napierśniki ;) .

W chwili obecnej na warsztacie mam jeszcze jednego Łowcę i kolejnego w planach ale to przy okazji.Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 

Logowanie