Kuźnia Dwalthrima

Banda Łowców Czarownic, wipy Myszona

Bandę Szymona skończyłemjuż dobre pół roku temu, jednakże dopiero teraz zmobilizowałem się do porobienia jej zdjęć i zaprezentowania wam efektu końcowego.
Myszon miał w sumie niezłego farta, gdyż zdecydował sie na skompletowanie Łowców Czarownic parę miesięcy przed zamknięciem linii Specialist Games przez GW, w związku z czym nie miał problemów z zamówieniem podstawowego boxa WitchHunterów. Figurki trafiły do mnie wraz z zapytaniem czy nie mam w swoich zbiorach zbędnych modeli, które mogły by uzupełnić jego póki co nieliczną kompanię. Tak w telegraficznym skrócie narodził się ten projekt.
 
Add a comment

Więcej…

Banda Mercenaries, wipy Perianina

To już nie jest nawet spóźniony wpis lecz MOCNO  zaległy...
Ale dopiero teraz dostałem zdjęcia od Perianina.
 
Parę lat temu gdy odrabiałem czesne na wydziałowej szatni, dla zabicia czasu w przerwach w obsługiwaniu studentów oraz jako odskocznia od czytania książek wykończyłem i dopieściłem bandę Najemników. Figurki "milicyjne" w większosci dostałemw spadku od Talara, gdy ten odwiesił hobby na kołek na okres "tacierzyński". Postanowiłem zrobić użytek z różnych  imperialno-mordkowych bitsów i złożyć klimatyczną bandę dla naszego kołchozowego współgracza i  przyjaciela Perianina, który swojej bandy nigdy się nie dorobił, a grał zazwyczaj krasnoludami z WFB. Figurki były bonusowym prezentem ślubnym :)
Add a comment

Więcej…

Zrujnowana Świątynia Sigmara [wip]

Dawno nie update'owałem bloga, więc dziś dla odmiany będzie coś makietowego...
 
Wiele lat temu, gdy w moje ręce wpadł White Dwarf numer 238 (a z nim figurka Aenura :) ), znalazłem tam, jak i pewnie wielu z was, pierwszy numer Town_Cryer'a...
Add a comment

Więcej…

Witch [wip]

Trzecim najemnikiem jakiego niedawno złożyłem jest Wiedźma. Żeby było ciekawiej na pomysł poskładania takiej figurki wpadłem podczas jesiennej grypy i jakiejś hardcorowej gorączki. Użyte bitsy pochodzą głównie z pudełka Zombi oraz Wood Elfów + gs. Z innej paraffi jest tylko fajka, czacha oraz torba. Wymyślajac i składając tą czarownicę wzorowałem sie oczywiscie na modelu mordheimowym, który jest chyba najbardziej klimatyczną Wiedźma jaką widziałem ever! Moja wyszła tak:

 

Jedyne co jeszcze musze poprawić to lekikie wygładzenie poszarpanej kiecki w zagłębieniach fałd. Zamierzam także dodać starowince jakis flakon do paska oraz pełzajacą żmije na podstawce gdy dorwę odpowiednie bitsy.

Add a comment
Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Logowanie