Nowe podziemia 2D w SDKu

Kampania "Border Town Burning" rozwija się w najlepsze w klubowym zaciszu, a równolegle rośnie asortyment klubowych makiet, również tych stworzonych specjalnie do wspomnianego settingu.
 
Przyczynił się do tego przede wszystkim Vercy, który wykonał i przyniósł ostatnimi czasy do klubu stworzony przez siebie kompletny zestaw terenów do BTB. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli je zaprezentować na stronie "Dębowej Tarczy"...
 
Dzisiaj natomiast ukazuję zestaw również dedykowany do wspomnianego suplementu, a mianowicie dwuwymiarowe podziemia, które niegdyś na potrzeby scenariusza "Horrors of the underground" stworzył Tatooed Bastard. Gdy ich twórca zakończył już przygodę z suplementem, makiety trafiły do mnie i początkowo służyły nam w próbnych rozgrywkach Karak Zorn, do czasu aż stworzyliśmy własny stół przedstawiający wnętrze krasnoludzkiej twierdzy.
 
Od tego czasu ukazane poniżej "Podziemia 2D" oczekiwały na nieco lepsze czasy, kiedy znów będą mogły służyć czy jako lochy pod Mordheim, czy kopalnie do BTB, czy też jako jeszcze inny rodzaj podziemnych zakamarków.
 
O samych modułach napiszę krótko, że wykonane są w sposób prosty, ale solidny, a ich olbrzymią zaletą jest bez wątpienia łatwość przechowywania - komplet modułów wystarczający do zastawienia całego stołu zajmuje po złożeniu nie większą objętość niż dwie ryzy papieru!
 
Chrzest bojowy w SDKu przeszły już tydzień temu, kiedy to z moim bratem, Warbossem Krzychem, rozegraliśmy na nich wspomniany już wyżej scenariusz "Horrors of the underground" - mimo iż brakowało nam trochę tego trzeciego wymiaru ;), muszę przyznać, że sprawowały się świetnie!
 
Przechodząc jednak do rzeczy, oto zdjęcia rozłożonego stołu (ustawienie wprawdzie nieco chaotyczne, ale daje pewne pojęcie o całości):
 
Podziemia 2D - cały stół
Podziemia 2D - cały stół (drugie zdjęcie)

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Logowanie