Aktualności

Narracyjna kampania Mordheim w SDK (2014 r.) - raporty fabularne

W ramach trwającej obecnie klubowej kampanii narracyjnej Mordheim powstają fabularyzowane raporty, które publikowane będą w nowej kategorii na stronie Klubu "Dębowa Tarcza" (dostępna również poprzez menu po prawej stronie). 
Zapraszamy do odwiedzin i lektury!
Add a comment

Wieści z dalekiego wschodu Starego Świata

Na stronie naszego klubu ostatnimi czasy cisza; można by pomyśleć, że jeszcze nie wybudziliśmy się ze snu zimowego, ale pozory bywają jakże mylące!
 
Życie w klubie kwitnie, frekwencja wzrosła (powitaliśmy w klubowym gronie dwóch nowych kolegów: Stanisława i Wacława!), a trwająca wciąż w najlepsze kampania Border Town Burning nabrała niespotykanego rozmachu, dostarczając nam wartkiej akcji i niezapomnianych wrażeń.
 
Chociaż zdjęcia nie oddadzą emocji, jakie towarzyszą rozgrywkom, to mimo wszystko chciałbym Was zaprosić do przejrzenia zaktualizowanej galerii zdjęć ze spotkań klubowych.
 
Ponadto w najbliższym czasie - uchylę tutaj rąbka tajemnicy - zdjęcia nowych klubowych makiet (do BTB, ale nie tylko), nad którymi pracujemy obecnie intensywnie!
Add a comment

Nowe podziemia 2D w SDKu

Kampania "Border Town Burning" rozwija się w najlepsze w klubowym zaciszu, a równolegle rośnie asortyment klubowych makiet, również tych stworzonych specjalnie do wspomnianego settingu.
Add a comment

Więcej…

Kampania "Border Town Burning" - pierwsze wrażenia

Pierwsza bitwa nowej kampanii Mordheim w settingu "Border Town Burning" już za nami!
 
Na razie miała wprawdzie charakter bardziej rozgrzewki, ale akcja się rozwija i najlepsze przed nami. Jak dla mnie była niesamowitym doświadczeniem w sferze klimatu, diametralnie innego niż w ruinach Mordheim, i powiewem świeżości w sferze zasad, niby tych samych, a jednak na tyle rozbudowanych o liczne nowe smaczki, by - jak to trafnie wspomniał Telchar - zapewnić wiele ekscytujących zwrotów akcji. 
 
Niezdecydowanych i wahających się zachęcam do zapoznania się z suplementem i dołączenia do nas - im szybciej to uczynicie, tym rozgrywka będzie prostsza i przyjemniejsza (konkurencyjne bandy jeszcze słabo rozwinięte) i tym więcej z kampanii skorzystacie :)!
Add a comment

Dla Kadzika i Kasi w dniu Ślubu!

W dniu Waszego największego święta, nasi najdrożsi Kadziku i Kasiu, chcielibyśmy Wam życzyć, by Wasza nowa droga życia była jak najpiękniejsza i jak najszczęśliwsza, byście długie lata żyli w radości i wszelkiej pomyślności, tworząc razem pełen ciepła dom rodzinny dla Was i Waszych dzieci!
 
Przy okazji Kadzikowi życzymy dalszej owocnej aktywności hobbystycznej i jak najczęstszych wizyt w klubie oraz na turniejach, natomiast Kasi życzymy, by po ślubie udzielił się jej bitewniakowy entuzjazm męża i by przekonała się do naszego wspólnego hobby, a przynajmniej przychylnym okiem patrzyła na nie u swojego męża ;).
 
Raz jeszcze: wszystkiego, co najlepsze, na nowej drodze życia!
 
 
Kapitan Hak wraz z załogą Dębowej Tarczy
 
 
Obrączki
Add a comment

Stół do Karak Zorn!

Wreszcie-nareszcie! Kpt.Hak  & Skavenblight skończyli pracę nad stołem do ich autorskiego settingu pt. Karak Zorn:

alt

Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał tego fenomenalnego stołu, odsyłam do bloga Hakostwa lub na FORUM.

Natalii i Tomkowi gratuluję świetnego wykonania, zostając w dalszym ciągu pod dużym wrażeniem efektu końcowego oraz wysiłku, jaki nasi klubowicze włożyli w to małe arcydzieło. Moje krasnoludzkie serce rośnie, gdy patrzę na tą wspaniałą twierdzę :) .

Brawo Kochani!

Add a comment
Więcej artykułów…

Szukaj

Ogłoszenia

Spotkania klubowe:

 

Wtorki, od godz. 19:00.

Soboty, od godz. 9:00.

Niedziele, od godz. 11:00.

 

(prosimy o upewnienie się, czy zajęcia w danym terminie nie zostały odwołane)

  

Pokazy i nauka gry:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

Warsztaty makietowe:

 

[aktualnie brak zaplanowanych]

 

***

Tu się spotykamy:

 

Staromiejski Dom Kultury w Warszawie,

Sala "Klubowa", I. piętro.

 

***

KLUBOWY KALENDARZ!

Pinterest!

Pinterest

DT na Facebooku

Kto online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Logowanie